دانشگاه شیرازدانشگاه شیرازدانشگاه شیراز
021-44064273
support@samin.co.ir
تهران ، فلکه دوم صادقیه ، بلوار فردوس ، خیابان رامین جنوبی ، کوچه سروی ، پلاک 25
دانشگاه شیرازدانشگاه شیرازدانشگاه شیراز

اطلاعیه‌های ویژه پژوهش‌محور

ضمن عرض تبريك و خير مقدم و آرزوي موفقيت براي پذيرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال تحصيلي۹۸-۹۹ دانشکده آموزشهای الکترونیکی توجه پذيرفته شدگان محترم را به نكات زير جلب مي نمايد.

دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه شیراز به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری به انجام خواهد رسید که انجام هر دو نوع ثبت نام، الزامی است.

۱- ثبت نام اینترنتی:

این نوع ثبت نام از تاریخ ۲۷/۹/۹۸لغایت یکشنبه ۳۰/۹/۹۸از طریق سایت دانشگاه شیراز به آدرس www.shirazu.ac.ir شروع خواهد شد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز که در ذیل این اطلاعیه آمده است تهیه شده باشد.

(عکس ۴×۳ با رزولوشن dpi۳۰۰ و فرمت jpg و بقیه مدارک با رزولوشن dpi۱۵۰ و فرمت jpg).

توجه : حجم هریک از فایلهای بالا از KB ۳۰۰ نباید بیشتر باشد.

ثبت نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

۱. ورود به سایت دانشگاه شیراز به آدرس www.shirazu.ac.ir

۲. مشاهده لینک ثبت نام پذیرفته شدگان در سایت دانشگاه شیراز و کلیک بر روی لینک ثبت نام

۳.درج شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کدملی و تأیید آن

۴.دریافت شناسه کاربری و رمز عبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تأیید آن

۵.مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه شیراز و درج شماره کاربری و رمز تأیید آن

۶مشاهده دستور العمل ثبت نام و مطالعه دقیق آن

۷.تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک تک فرم های ثبت نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هریک از فرم ها اجباری بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم های بعدی وجود ندارد.

تذکر: کلیه مکاتبات با استفاده از اطلاعات پایه از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی انجام می پذیرد. عدم تکميل فرم ها، يا درج اطلاعات غلط و يا به صورت ناقص موجب عدم ثبت نام نهايي ومشکلات آتی مي گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

ثبت نام حضوری:

پس از اتمام ثبت نام اینترنتی لازم است از تاریخ ۹۸/۱۰/۱ تا ۹۸/۱۰/۳، با دردست داشتن اصل و کپی مدارک لازم به دانشکده مربوطه شخصا” مراجعه نمایید. شایان ذکراست انتخاب واحد منوط به ثبت نام حضوری و تایید نهایی تکمیل پرونده می باشد لذا تاکید می شود در تاریخ اعلام شده حتما” حضور داشته باشید.

توجه : عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

* مدارک لازم :

۱-اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسي  مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي که در آن معدل دوره کارشناسي (ليسانس) قيد شده باشد. به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی(جهت دارندگان مدرک معادل کارشناسی تأییدیه وزارت علوم ضروری است)

۲- فرم شماره ۱۴ (فرم معدل ) جهت دانشجویان سال آخر (مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور)

۳- اصل شناسنامه و کارت ملي و دو سري فتوکپي از تمام صفحات آنها

۴- ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده در سال جاري

تبصره : ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ تهيه شده در سال جاري منحصراً برای برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در مؤسسه آموزش عالی برای آنان معافیت تحصیلی صادر می گردد.

۵- مدرک نظام وظیفه عمومی جهت برادران و کپی آن

۶-حکم مرخصي سالانه يا موافقت کتبي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان دولت.

۷-فرم شماره ۱۳ جهت فارغ التحصیلان رتبه اول دوره کارشناسی

۸-معرفی نامه رسمی از سازمان آموزش و پرورش محل خدمت جهت استفاده کنندگان امتیاز دبیری

۹-فرم مخصوص میانگین واحدهای گذرانده شده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی متقاضی شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۸(مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸استخراج از سایت سازمان سنجش آموزش کشور)

۱۰- واريز مبلغ -/۹۷۰۰۰۰۰( نهصدو هفتادهزار ريال) بابت هزینه امور ثبت نام قابل پرداخت به صورت اينترنتي از طريق رمز دوم کارت هاي عابر بانک، بانک هاي عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام در فرایند ثبت نام)

۰- واريز مبلغ -۱۸۰۰۰۰۰۰( هجده میلیون ریال) بابت وجه علی الحساب( شهریه  ثابت ومتغیر) قابل پرداخت به صورت اينترنتي از طريق رمز دوم کارت هاي عابر بانک، بانک هاي عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام در فرایند ثبت نام)

تأکید می شود وجه ثبت نام حتما” بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شده و به هیچ عنوان در ثبت نام حضوری قابل پرداخت نیست. ضمنا وجه پرداخت شده به هیچ عموان مسترد نمی گردد.

قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

– کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا ذکر گردیده مدارک زیر جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به پلیس +۱۰ مراجعه نمایند و فرم ثبت نام اولیه را از پلیس + ۱۰ اخذ و در روز ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.

 دونسخه پرینت فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی (دریافت از فرایند ثبت نام)

– یک نسخه پرینت تکمیل شده مشخصات فردی مشمول جهت صدور مجوز ثبت نام ( دریافت از فرایند ثبت نام)

– یک نسخه کپی کارت ملی

– یک نسخه کپی شناسنامه

– یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

– یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

تاکید می گردد از اصل مدارک خود کپی برابر اصل تهیه نمایید بعد از تحویل مدارک به دانشکده  تا زمان فارغ التحصیلی به هیچ عنوان  مدارک به دانشجو برگشت داده نخواهد شد.

ضمنا در روزهای ثبت نام حضوری کارشناس مربوطه فقط مسئول تشکیل پرونده می باشد و  جوابگوی سوالات آموزشی شما نمی باشد پاسخ تمامی سوالات شما در سایت دانشکده (اطلاعیه های مربوط به هر بخش)  و سوالات متداول می باشد.

تذکر آدرس پلیس۱۰ + در سایت دانشگاه شیراز  در خبرهای مربوط به اطلاعیه ثبت نام دانشجویان ارشد می باشد

توجه:

  1. کلاس ها از روز ۱۲/۱۱/۹۸ شروع خواهد شد.
  2. جهت اطلاع از برنامه درسی ترم اول بلافاصله  به سایت دانشکده  در بخش مربوطه  به بخش مربوطه مراجعه نموده و برنامه درسی هفتگی خود را دریافت نمائيد
    1. (انتخاب واحد توسط کارشناس رشته به صورت غیر حضوری  انجام خواهد گرفت
  3. دانشجویان محترم لازم است بعد از اتمام ثبت نام حضوری  برای انتخاب واحد، جهت عدم اخذ دروس جبرانی حتماً تعهدنامه ی موجود در سیستم  اتوماسیون آموزشی فرآیند ثبت نام را تکمیل   و ریز نمرات دروس مقطع های قبلی (کاردانی و کارشناسی) از طریق قسمت فرآیندها، اتوماسیون آموزشی ارسال فرمائید. درصورت عدم ارائه ی مدارکِ فوق مجبور به اخذ روس جبرانی خواهید بود۰
  4. توجه توجه:جهت کسب راهنمایی و توضیحات لازم در خصوص دانشکده وفرایندهای آموزشی وکلاسی به لینک کلاس توجیهی که روی سایت دانشکده موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ گويي به مشکلات ثبت نام اينترنتي:

ادرس پست الکترونيک sessadmin@shirazu.ac.ir

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X